Štěpánčina zkušenost s projektorem noční oblohy

Příjemná atmosféra, zábava, či romantika - to vše dokáže vykouzlit náš projektor noční oblohy. Potvrdila nám to i úspěšná blogerka Štěpánka, která vede úspěšný lifestylový instagramový účet stefany_mummy plný inspirace, kterou každá stylová maminka určitě ocení. Jak se jí a její krásné rodince líbil projektor noční oblohy, najdete v našem krátkém rozhovoru.

127313491_406975680474920_2020710162428696005_n (1)

Který je Váš nejoblíbenější pomocník v domácnosti? Používáte i chytrou elektroniku?

Poslední dobou je můj nejoblíbenější pomocník do domácnosti robot, který mi pomáhá s vařením a já se tak můžu věnovat dětem. Chytrou elektroniku zatím nepoužíváme, ale je pravděpodobné, že se to v budoucnu změní, jelikož technologie se vyvíjí neskutečně rychle

Jak se Vám líbil náš projektor noční oblohy a jak jste s ním byla spokojena?

Projektor noční oblohy je něco úžasného, je to zábava pro celou rodinu. Matthew na něj dokáže koukat i hodinu, moc se nám líbí.

Pro jaké účely jste použila projektor?

Projektor má pro nás využití před spánkem dětí, a nebo na romantické chvilky s taťkou, :) dokáže vykouzlit velice příjemnou atmosféru.

BOT Projektor noční oblohy

250333999_571074257502832_8576403094227142149_nKteré produkty Vás ještě zaujaly z naší nabídky?

Máte hodně široký sortiment, ale už delší dobu pokukuji po zrcadle. Já jako blogerka potřebuji velké a osvětlené zrcadlo a tohle splňuje všechny mé požadavky a ještě k tomu je smart.

A teď něco o Vás: Řekněte nám, jak dlouho se aktivně staráte o Váš Instagramový profil a co Vás na tom nejvíce baví?

Svůj Instagram jsem otevřela pro veřejnost přesně před 3 lety. Nejvíce mě baví komunikace s lidmi. Ukázat jím naší neobyčejně obyčejnou černobílou rodinku.

Co se snažíte díky Instagramu svým followerům sdělit a kdo Vás hlavně sleduje?

Nejvíce ukazuji odlišné kultury a to, že i míšený pár může skvěle vycházet a mít rodinu bez rozdílu barvy. Sledují nás především rodiny.

Slavíte s rodinou nebo kamarády Halloween? Také Pomalu se již blíží Vánoce. Na co se nejvíce během svátků těšíte?

Halloween moc neslavíme. U nás je tradice jen dlabání dýně, to se zapojí celá rodina. Vánoce už jsou za rohem a já se nejvíc těším, že ho oslavíme poprvé jako čtyřčlenná rodina.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení