Michaela a její relaxační rutina s difuzérem

Relaxace může mít mnoho podob, shodneme se ale určitě na tom, že pro každého člověka znamená to stejné: vyčistit hlavu, navodit příjemnou atmosféru, být přítomen tady a teď. Není to jinak ani u lifestylové influencerky Michaely (@miichaaellla), která motivuje stovky žen jak se příjemně a módně obléct, jaká zajímavá místa navštívit a nebo jakým způsobem nejlépe odpočívat. Jak vnímá chytrou technologii a jak ji používá k uvolnění mysli, se dozvíte z článku. 

IMG_2263

Který je Váš nejoblíbenější pomocník v domácnosti? Používáte i chytrou elektroniku?

No mým úplně nejoblíbenějším pomocníkem je asi pračka, jelikož peru každý den už jen kvůli sobě, abych byla spokojená. :) Co se týče chytré elektroniky, zatím nepoužíváme, ale chceme vyměnit určitě vypínače v domácnosti za inteligentní. 

Jak se Vám líbil náš difuzér a jak jste s ním byla spokojena? 

Difuzér mi dělá společnost opravdu každý den, jsem s produktem maximálně spokojená! 

206179757_169234071850728_5916662794714994216_n (1)

Nabídka chytrých difuzérů

Které produkty Vás ještě zaujaly z naší nabídky? 

Z vaší stránky se těžko vybírá pouze pár věcí, protože celý sortiment si myslím, že je opravdu praktický a hodily by se mi všechny produkty! :) Ale kdybych měla zmínit jenom několik, tak kromě difuzéru mě oslovily reproduktory, termosky, váha a vysavač, který vypadá úžasně. 

Máte nějaký večerní rituál? Jak po náročném dni zklidňujete mysl a odpočíváte?

První věc, kterou dělám, když se odpoledne vrátím z práce, je káva a zapínání difuzéru. Je to moje relaxační rutina, na kterou se opravdu těším každý den. Hlavně po náročném dni mi pomáhá příjemně se uvolnit a přeladit se na útulný a klidný domov. 

Který z esenciálních olejů byste doporučila nejvíc? Zaznamenala jste zdravotní benefity aromaterapie? 

Do difuzéru používám nejraději pomerančové a citrónové vůně, ty bych určitě doporučila. O pozitivních účincích aromaterapie vím, mám je vyzkoušené sama na sobě, ale i na mamince, jelikož je onkologickým pacientem. Kupuji ji proto olejíčky na dobrou náladu, proti stresu či k napomáhání k lepšímu spánku a využívá je opravdu na denní bázi. Dostala ode mě difuzér ke svátku a je to asi nejlepší dárek, jakým jsem ji mohla překvapit, měla z toho velkou radost. :) 

228158763_4068075939987515_8811247230964196990_n (1)A teď něco o Vás: Řekněte nám, jak dlouho se aktivně staráte o Váš Instagramový profil a co Vás na tom nejvíce baví?

O můj Instagramový profil se aktivně starám rok a půl. Nejdřív jsem ho měla jen sama pro sebe jako takovou vzpomínku na místa, kde jsem byla a co hezkého jsem zažila. Později, když mi lidé začali psát a zajímat se o místa která jsem navštívila, jsem si řekla, že lidem se mé fotky a příspěvky očividně líbí, tak proč jim to všechno neukázat. :) Snažím se proto vyhledávat zajímavá místa a zachytit je v celé své kráse. 

Co se snažíte díky Instagramu svým followerům sdělit a kdo Vás hlavně sleduje?

Myslím si, že většinou mě sledují ženy a maminky, které baví móda a často mi píší o rady co se týče vlasů, pleti a párkrát jsem už dělala i poradkyni na telefonu ve výběru šatů či kosmetiky. Mým Instagramovým profilem bych chtěla ukázat, že i za málo peněz se dají navštívit země, o kterých se většinou jen čte v časopisech. Když někoho inspiruji v oblékání, v cestování či ve výběru produktů, mám z toho velkou radost. 

Pomalu se již blíží Vánoce. Na co se nejvíce během svátků těšíte?

Nejvíce se těším na rodinu a stromeček. Těším se, že ten spěch během roku trošku ustoupí, Vánoce si opravdu vychutnávám. Dárky kupuji dopředu (i teď už je v podstatě všechny skoro mám), takže nespěchám, mám čas na úklid a všechny své oblíbené vánoční pohádky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení