Sleva až 30% na chytré kamery

Michaela a její relaxační rutina s difuzérem

Relaxace může mít mnoho podob, shodneme se ale určitě na tom, že pro každého člověka znamená to stejné: vyčistit hlavu, navodit příjemnou atmosféru, být přítomen tady a teď. Není to jinak ani u lifestylové influencerky Michaely (@miichaaellla), která motivuje stovky žen jak se příjemně a módně obléct, jaká zajímavá místa navštívit a nebo jakým způsobem nejlépe odpočívat. Jak vnímá chytrou technologii a jak ji používá k uvolnění mysli, se dozvíte z článku. 

IMG_2263

Který je Váš nejoblíbenější pomocník v domácnosti? Používáte i chytrou elektroniku?

No mým úplně nejoblíbenějším pomocníkem je asi pračka, jelikož peru každý den už jen kvůli sobě, abych byla spokojená. :) Co se týče chytré elektroniky, zatím nepoužíváme, ale chceme vyměnit určitě vypínače v domácnosti za inteligentní. 

Jak se Vám líbil náš difuzér a jak jste s ním byla spokojena? 

Difuzér mi dělá společnost opravdu každý den, jsem s produktem maximálně spokojená! 

206179757_169234071850728_5916662794714994216_n (1)

Nabídka chytrých difuzérů

Které produkty Vás ještě zaujaly z naší nabídky? 

Z vaší stránky se těžko vybírá pouze pár věcí, protože celý sortiment si myslím, že je opravdu praktický a hodily by se mi všechny produkty! :) Ale kdybych měla zmínit jenom několik, tak kromě difuzéru mě oslovily reproduktory, termosky, váha a vysavač, který vypadá úžasně. 

Máte nějaký večerní rituál? Jak po náročném dni zklidňujete mysl a odpočíváte?

První věc, kterou dělám, když se odpoledne vrátím z práce, je káva a zapínání difuzéru. Je to moje relaxační rutina, na kterou se opravdu těším každý den. Hlavně po náročném dni mi pomáhá příjemně se uvolnit a přeladit se na útulný a klidný domov. 

Který z esenciálních olejů byste doporučila nejvíc? Zaznamenala jste zdravotní benefity aromaterapie? 

Do difuzéru používám nejraději pomerančové a citrónové vůně, ty bych určitě doporučila. O pozitivních účincích aromaterapie vím, mám je vyzkoušené sama na sobě, ale i na mamince, jelikož je onkologickým pacientem. Kupuji ji proto olejíčky na dobrou náladu, proti stresu či k napomáhání k lepšímu spánku a využívá je opravdu na denní bázi. Dostala ode mě difuzér ke svátku a je to asi nejlepší dárek, jakým jsem ji mohla překvapit, měla z toho velkou radost. :) 

228158763_4068075939987515_8811247230964196990_n (1)A teď něco o Vás: Řekněte nám, jak dlouho se aktivně staráte o Váš Instagramový profil a co Vás na tom nejvíce baví?

O můj Instagramový profil se aktivně starám rok a půl. Nejdřív jsem ho měla jen sama pro sebe jako takovou vzpomínku na místa, kde jsem byla a co hezkého jsem zažila. Později, když mi lidé začali psát a zajímat se o místa která jsem navštívila, jsem si řekla, že lidem se mé fotky a příspěvky očividně líbí, tak proč jim to všechno neukázat. :) Snažím se proto vyhledávat zajímavá místa a zachytit je v celé své kráse. 

Co se snažíte díky Instagramu svým followerům sdělit a kdo Vás hlavně sleduje?

Myslím si, že většinou mě sledují ženy a maminky, které baví móda a často mi píší o rady co se týče vlasů, pleti a párkrát jsem už dělala i poradkyni na telefonu ve výběru šatů či kosmetiky. Mým Instagramovým profilem bych chtěla ukázat, že i za málo peněz se dají navštívit země, o kterých se většinou jen čte v časopisech. Když někoho inspiruji v oblékání, v cestování či ve výběru produktů, mám z toho velkou radost. 

Pomalu se již blíží Vánoce. Na co se nejvíce během svátků těšíte?

Nejvíce se těším na rodinu a stromeček. Těším se, že ten spěch během roku trošku ustoupí, Vánoce si opravdu vychutnávám. Dárky kupuji dopředu (i teď už je v podstatě všechny skoro mám), takže nespěchám, mám čas na úklid a všechny své oblíbené vánoční pohádky.