Sleva až 30% na všechny chytré zvonky

Proč si vlastně pořídit chytrou rychlovarnou konvici?

konvice bez víkaRychlovarná konvice je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky horkých nápojů. Obzvláště milovníci čaje si dají při jejím výběru značně záležet. V jejich případě totiž nejde jen o design, ale také o správné funkce, které usnadní přípravu čaje na maximum.

Na trhu existuje nepřeberné množství rychlovarných konvic, které se liší funkcemi i designem. My se dnes v tomto článku chceme věnovat kategorii chytré rychlovarné konvice.

Co vše umí chytrá rychlovarná konvice?  

Samozřejmě, že i u rychlovarné konvice jde v především o ohřátí vody a to co nejrychleji s pokud možno co nejnižší spotřebou elektrické energie. Chytré rychlovarné konvice však nabízí řadu dalších výhod:

konvice 21) Nastavitelná teplota ohřevu vody
Chytrá konvice zvládne hravě klasické ohřívání vody na 100°C. Co však oceníte, je možnost nastavení i nižší konkrétní teploty ohřevu vody. Pokud tedy připravujete například zelený čaj matcha čaj, můžete na konvici nastavit teplotu vody na 80°C a máte jistotu, že tento čaj připravíte správně. Stejně tak můžete v rychlovarné konvici rozehřát med, aniž byste jej znehodnotili příliš vysokou teplotou. Stačí nastavit teplotu konvice na 40°C. Některé chytré rychlovarné konvice mají přímo přednastavené režimy jako např. med, mléko, čaj, káva atd.

2) Režim udržení teploty vody
Pijete teplé nápoje jako např. čaj doma neustále nebo pracujete v kanceláři a s kolegy chcete mít po ruce vždy konvici s připravenou teplou vodu na čaj? Některé chytré konvice dokáží udržet nastavenou teplotu vody i celý den. Záleží je na typu, který si vyberete.

3) Ohřátí vody na určitou hodinu
Pro ty, kteří vstávání zrovna nemilují, nabízí chytré konvice konvice skvělou funkci ohřátí vody v předem stanovený čas. Můžete tedy večer nastavit, kdy má být voda v konvici připravena a ráno bude opět o něco jednodušší. Konvice má senzor a nezapne se v případě, že v daný čas v konvici není voda. 

Existují typy konvic, které mají výše popsané funkce nastavitelné na displeji, jiné můžete kromě toho ovládat i přes mobilní telefon a aplikaci. Záleží tedy jen na Vás, čemu dáte při nákupu přednost. Rychlovarné konvice dnes kromě skvělých funkcí nabízejí i atraktivní design a samozřejmostí jsou pak bezpečnostní certifikáty na použité materiály i systémy ochrany před možnými nehodami způsobenými elektrickým proudem. 

Naši nabídku chytrých rychlovarných konvic naleznete ZDE.