Sleva až 30% na chytré kamery

Nápady a tipy na dárek - Vánoce 2021

,,Za 3 měsíce začínají Vánoce.“ Tato věta způsobí spoustu rozdílných emocí. V někom vyvolá pocit radosti, u někoho zoufalství, že je opět nutné hledat dárky pro své blízké. Ať už patříte k jakékoliv skupině, tak v Blueroad jsme pro Vás připravili návod, co byste mohli koupit svým nejbližším.

Vánoční dárek pro mámu

Chytrý difuzér a květináč 

Chytrý difuzér

Při odpočinku, pleťové masce, lázních či józe neexistuje žena, která by odmítla zpříjemnit tyto chvíle krásnou vůní vonných olejíčků. Chytré difuzéry jsou ideálním dárkem pro Vaše dámy, protože se jednoduše ovládá a provoní celý pokoj vámi zvolenou vůní. Rovněž lze používat chytrý difuzér ke zlepšení vzduchu v místnosti. Široký výběr difuzérů naleznete zde.

Chytrý květináč

Pokud Vaše máma ráda zahradničí, tak ocení chytré květináče, se kterými jde pěstování snadněji. Díky dvěma světelným LED režimům je pěstování rychlejší a efektivnější. Nádoba chytrého květináče nabízí dvě oblasti pro pěstování, tedy je možné kombinovat dvě různé rostliny v jednom květináči. Zalévání je rovněž méně časté než u klasického květináče, a to díky kontrolce objemu vody. Nabídku naších květináčů naleznete zde.

Vánoční dárek pro tátu

LED Lampa a chytrá váha

Chytrá váha

Po Vánocích už zbývá jen týden do Silvestra a často se při této příležitosti vyřkne novoroční předsevzetí na zlepšení fyzické kondice. Tak proč nepodpořit tátu už předtím. Chytrá váha neměří pouze hmotnost, ale i množství svalů, tuků, viscerálního tuku, BMI, tělesného věku, vody a kalorií. Díky propojení váhy s telefonem můžete vidět své výsledky v aplikaci a lehce tak změnit stravu či tréninkový plán. Na chytrou váhu lze připojit až 8 různých zařízení, tedy nic nebrání tomu, aby ji využívala celá rodina. Nabídku naších chytrých vah naleznete zde.

Nordic LED lampa

Nordic lampa navodí svými jasnými barvami v pokoji večer příjemnou atmosféru a dopomůže po těžkém dni k zaslouženému relaxu např.: při sledování filmu. Celá rodina si tedy může užít výhody Nordic lampy zejména během temných a dlouhých nocí v zimě. Naši Nordic LED lampu naleznete zde.

Vánoční dárek pro vaše děti

Projektor nocni oblohy a reproduktor

Projektor noční oblohy

Projektor noční oblohy si vaše malé ratolesti zamilují! Jasné a zářivé barvy uchvátí pozornost každého při vstupu do pokoje a zpříjemní jakoukoliv aktivitu od koukání na televizi až po klidné usínání. Projektor je snadno ovladatelný pomocí aplikace Smart Life, kde si můžete nastavit barvy, sytost, jas a časovač. Dáte tak prostor vaší fantazii. Náš projektor noční oblohy naleznete zde.

Reproduktory

,,Kde je hudba, tam je život.“ Jak praví slavné rčení a u mladých to platí dvojnásob. Zábava je vždy spojená s muzikou, a proto najdete na e-shopu Blueroad několik typů reproduktorů, které jsou navržené v praktické velikosti, mají kvalitní zvuk a silnou baterii. Nabídku naších reproduktorů a sluchátek naleznete zde.

Vánoční dárek pro babičku a dědu

 Termoska

Chytrá termoska

I když Vaši prarodiče neholdují moderním technologiím, tak chytrá termoska je téměř identická s tou klasickou. Ovšem s rozdílem, že na horním víčku se nachází měření teploty. Už se Vám tedy snad nestane, že se při pití kávy nebo čaje z termosky opaříte, neboť budete vědět, jakou teplotu má Váš horký nápoj. Nabídku naších chytrých termosek naleznete zde.

Vánoční dárek pro mazlíčka

Interaktivni kost a davkovac krmiva

Házečka a interaktivní hračka

Ve vaší nepřítomnosti se Váš mazlíček s chytrými hračkami nabízenými na našem e-shopu už nebude cítit sám! Můžete nerušeně ležet na zahradě a vrhač míčků zabaví vašeho psa. Nebo si můžete pořídit rovnou hračku, která bude před vaším pejskem či kočičkou utíkat a podporovat ho v pohybu a aktivním stylu života. Nabídku interaktivních hraček pro domácí mazlíčky naleznete zde.

Automatický dávkovač krmiva

Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi luxus pravidelné stravy. Automatické dávkovače nabízíme jak s kamerkou a možností krátké hlasové zprávy, tak i klasické modely zaměřené hlavně na dávkování potravy a se zachováním funkce hlasové zprávy. Je možnost nastavit až 5-6 jídel denně. Tento počet záleží dle typu dávkovače. Nebudete tak muset pospíchat z práce domů, abyste nakrmili Vašeho mazlíčka. Vše bude bezstarostně zařízeno pomocí chytrého automatického dávkovače. Nabídku automatických dávkovačů krmiva pro domácí mazlíčky naleznete zde.

V případě zájmu o některý z výše popsaných produktů vám v rámci podzimního a vánočního období nabízíme dodatečnou 5% slevu při použití slevového kódu DAREK5.