Sleva až 30% na všechny chytré zvonky

Chytré vychytávky pro vašeho mazlíčka

Podle studií jsou majitelé domácích mazlíčků zdravější, sebevědomější a méně osamělí. S pořízením domácího zvířete ale na druhou stranu přibývá spousta povinností a péče o něj mnohdy zabírá více času, než jsme předpokládali. Proto každý z nás hledá způsob, jak maximalizovat radosti a minimalizovali starosti o svého čtyřnohého kamaráda. dávkovač granulí

Zařízení řady SMARTPET jsou skvělé interaktivní výrobky usnadňující život všem moderním chovatelům. Užívejte si svého mazlíčka bez starostí! V naší nabídce naleznete dávkovače krmení i interaktivní hračky nejen pro zábavu, ale také pro fyzický a mentální rozvoj vašeho psa či kočky. 

Dávkovač krmiva pro domácí mazlíčky

Pospíchali jste ráno do práce a nestihli nachystat krmení pro Vašeho mazlíčka? Pomocí aplikace (iOS/Android) můžete nastavit plánované krmení a při ranním shonu mít o starost méně. Zvolit můžete objem, čas a datum i opakování krmení. Svého mazlíčka můžete dokonce potěšit krátkou zprávou, kterou lze na zařízení nahrát. Dávkovač je také opatřen chytrou detekcí množství krmiva, která zabrání přeplnění misky. Vybírat můžete z několika konstrukčních řešení, designů a barev. Už nikdy se nebudete muset obávat, zda doma váš mazlíček nestrádá. 

Fontána na pití s vodním filtrem

Kromě krmení se naše zařízení Smartpet postarají samozřejmě i o pitný režim vašeho mazlíčka. Fontána je opatřena vodním filtrem, který vám zaručí vysokou kvalitu vody bez nečistot a nežádoucích prvků. Fontána zaručuje neustálou cirkulaci vody a podporuje  správný pitný režim vašeho mazlíčky. Je vhodná pro kočky a menší plemena psů.

Interaktivní hračky pro psy a kočky

hračka pro kočkyPokud je vám někdy líto, že je váš domácí mazlíček doma sám, zatímco jste v práci a obáváte se, co tam dělá, řešením pro vás může být některá z interaktivních hraček. Pomohou vám nejen zvíře zabavit, ale také ho motivují k fyzické aktivitě, což je bezesporu dobře.

Interaktivní míč je jednou z nejoblíbenějších chytrých hraček. Je z příjemného materiálu, který obstojí při opakovaném kousání a škrábání. Umožňuje nastavení tří rychlostních režimů podle toho, jak aktivní váš mazlíček je. Zároveň je zcela bezpečný a při otevření obalu se okamžitě zastaví. Na jedno nabití funguje až osm hodin. O zábavu je tedy postaráno!

Pokud máte kočku, jistě jí uděláte radost hračkou Trickypaw. Jedná se o světelnou interaktivní hračku, která je naprogramována tak, aby simulovala kořist. Hračka má 9 zvukových a 9 světelných programů. Cesty světla je možné přenastavit nebo zapnout automatické nastavení. Světlo je zdravotně nezávadné, nemusíte tedy mít obavy o zrak vašeho mazlíčka. Na jedno nabití hračka Trickypaw zabaví vaši kočku až na 12 hodin.

Další z chytrých hraček pro kočky je Kitifish. Jedná se o elektronickou hračku, která svým tvarem a pohyby připomíná zlatou rybku. Umožní každé hravé šelmě “pořádně se vyřádit”, protože neustále stimuluje její pozornost. Hračka vydrží nabitá přibližně půl hodiny a ručíme za to, že se do ní vaše kočka zamiluje.kost

Poslední hračka, kterou vám v tomto článku představíme je Interaktivní kost Wickedbone . Je vhodná jak pro psy, tak i pro kočky. Proč upřednostnit chytrou kost od té klasické? Běžná kost bohužel u mazlíčků může způsobovat ulomení zubu, a při ukousnutí části kosti dochází k zažívacím problémům jako jsou zácpa, k poranění žaludku a střeva, ucpání jícnu. Doporučujeme tedy zcela bezpečnou chytrou alternativu. Wickedbone má 3 rychlostní režimy a zvládne 9 různých pohybů. Lze nastavit také interaktivní mód, který mazlíčka zabaví bez vaší asistence. Nejen, že si s ním váš pes nebo kočka užijí spoustu zábavy, ale zároveň je odolná proti rozbití a chrání chrup zvířete.

Ať už jste si tedy mazlíčka pořídili z vlastní vůle, nebo jste podlehli přáním vašich dětí a nyní péče o zvíře zůstala na vašich bedrech, nebojte se usnadnit si práci. Díky interaktivním hračkám ušetříte spoustu času a energie a zároveň potěšíte svého pejska či kočku.