Chytré vychytávky pro vašeho mazlíčka

Podle studií jsou majitelé domácích mazlíčků zdravější, sebevědomější a méně osamělí. S pořízením domácího zvířete ale na druhou stranu přibývá spousta povinností a péče o něj mnohdy zabírá více času, než jsme předpokládali. Proto každý z nás hledá způsob, jak maximalizovat radosti a minimalizovali starosti o svého čtyřnohého kamaráda. dávkovač granulí

Zařízení řady SMARTPET jsou skvělé interaktivní výrobky usnadňující život všem moderním chovatelům. Užívejte si svého mazlíčka bez starostí! V naší nabídce naleznete dávkovače krmení i interaktivní hračky nejen pro zábavu, ale také pro fyzický a mentální rozvoj vašeho psa či kočky. 

Dávkovač krmiva pro domácí mazlíčky

Pospíchali jste ráno do práce a nestihli nachystat krmení pro Vašeho mazlíčka? Pomocí aplikace (iOS/Android) můžete nastavit plánované krmení a při ranním shonu mít o starost méně. Zvolit můžete objem, čas a datum i opakování krmení. Svého mazlíčka můžete dokonce potěšit krátkou zprávou, kterou lze na zařízení nahrát. Dávkovač je také opatřen chytrou detekcí množství krmiva, která zabrání přeplnění misky. Vybírat můžete z několika konstrukčních řešení, designů a barev. Už nikdy se nebudete muset obávat, zda doma váš mazlíček nestrádá. 

Fontána na pití s vodním filtrem

Kromě krmení se naše zařízení Smartpet postarají samozřejmě i o pitný režim vašeho mazlíčka. Fontána je opatřena vodním filtrem, který vám zaručí vysokou kvalitu vody bez nečistot a nežádoucích prvků. Fontána zaručuje neustálou cirkulaci vody a podporuje  správný pitný režim vašeho mazlíčky. Je vhodná pro kočky a menší plemena psů.

Interaktivní hračky pro psy a kočky

hračka pro kočkyPokud je vám někdy líto, že je váš domácí mazlíček doma sám, zatímco jste v práci a obáváte se, co tam dělá, řešením pro vás může být některá z interaktivních hraček. Pomohou vám nejen zvíře zabavit, ale také ho motivují k fyzické aktivitě, což je bezesporu dobře.

Interaktivní míč je jednou z nejoblíbenějších chytrých hraček. Je z příjemného materiálu, který obstojí při opakovaném kousání a škrábání. Umožňuje nastavení tří rychlostních režimů podle toho, jak aktivní váš mazlíček je. Zároveň je zcela bezpečný a při otevření obalu se okamžitě zastaví. Na jedno nabití funguje až osm hodin. O zábavu je tedy postaráno!

Pokud máte kočku, jistě jí uděláte radost hračkou Trickypaw. Jedná se o světelnou interaktivní hračku, která je naprogramována tak, aby simulovala kořist. Hračka má 9 zvukových a 9 světelných programů. Cesty světla je možné přenastavit nebo zapnout automatické nastavení. Světlo je zdravotně nezávadné, nemusíte tedy mít obavy o zrak vašeho mazlíčka. Na jedno nabití hračka Trickypaw zabaví vaši kočku až na 12 hodin.

Další z chytrých hraček pro kočky je Kitifish. Jedná se o elektronickou hračku, která svým tvarem a pohyby připomíná zlatou rybku. Umožní každé hravé šelmě “pořádně se vyřádit”, protože neustále stimuluje její pozornost. Hračka vydrží nabitá přibližně půl hodiny a ručíme za to, že se do ní vaše kočka zamiluje.kost

Poslední hračka, kterou vám v tomto článku představíme je Interaktivní kost Wickedbone . Je vhodná jak pro psy, tak i pro kočky. Proč upřednostnit chytrou kost od té klasické? Běžná kost bohužel u mazlíčků může způsobovat ulomení zubu, a při ukousnutí části kosti dochází k zažívacím problémům jako jsou zácpa, k poranění žaludku a střeva, ucpání jícnu. Doporučujeme tedy zcela bezpečnou chytrou alternativu. Wickedbone má 3 rychlostní režimy a zvládne 9 různých pohybů. Lze nastavit také interaktivní mód, který mazlíčka zabaví bez vaší asistence. Nejen, že si s ním váš pes nebo kočka užijí spoustu zábavy, ale zároveň je odolná proti rozbití a chrání chrup zvířete.

Ať už jste si tedy mazlíčka pořídili z vlastní vůle, nebo jste podlehli přáním vašich dětí a nyní péče o zvíře zůstala na vašich bedrech, nebojte se usnadnit si práci. Díky interaktivním hračkám ušetříte spoustu času a energie a zároveň potěšíte svého pejska či kočku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení