Sleva až 30% na chytré kamery

Chytrá klika - mějte své dveře pod kontrolou

Chytrá klika je dalším z výdobytků moderní doby, který vám ušetří velkou spoustu peněz a času. Chcete-li někomu, byť jen dočasně, zpřístupnit některou z místností vašeho domu, podniku či kanceláře, není třeba vážit cestu do železářství. Pokud odjíždíte na dovolenou a chcete, aby vám kamarád zaléval květiny, nemusíte mu půjčovat klíč. Vaše kavárna už nemusí sloužit jako veřejná toaleta pro kolemjdoucí. Všechno vyřeší jedna chytrá klika...

Co je to chytrá klika?

Je to nedílná součást chytrého domova, která zvýší bezpečnost a komfort vašeho bydlení. Pomocí chytré kliky můžete zabezpečit prostory bytů, kanceláří, pokojů, toalet nebo skladů. Umožní vám nastavit vstup do daných prostor hned několika způsoby. Dveře opatřené touto klikou je možné otevřít pomocí Bluetooth technologií mobilním telefonem s podporou systému Android/iOS. Variantou je také odemykání na dálku pomocí WIFI gateway, odemykání pomocí PIN hesla na klice nebo biometricky - otiskem prstu.chytrá klika TT Lock H1 72mm

Výhodou je bezesporu také moderní a jednoduchý design. Klika sice upoutá pozornost technologického nadšence, v interiéru ale rozhodně nepůsobí rušivým dojmem. 

Pro koho je chytrá klika stvořená?

Pro kanceláře

Ne všechny dveře kanceláře by měly být vždy otevřené. Pokud potřebujete, aby měli k jistým informacím či materiálům přístup jen určití zaměstnanci, doporučujeme prostory zajistit chytrou klikou. Materiály budou v bezpečí před zvědavými články týmu a vy budete mít jako správný šéf nebo šéfka vše pod kontrolou.

Pro ubytovací zařízení

Pronajímáte byt či chatu, ale v den příjezdu hostů nemáte čas? S chytrou klikou už se nemusíte podřizovat časovému harmonogramu svých hostů. Vygenerujte jim heslo a po jejich odjezdu jej zase zrušte. Využití si klika najde také v hotelech či penzionech.

Do kavárny nebo restaurace

zvědavá zaměstnankyněPokud máte kavárnu a snažíte se, aby se v ní hosté cítili příjemně jako doma, není na škodu z užívání toalet vyloučit černé pasažéry. Mějte přehled, kdo má na toaletu přístup a udržte tak vysoký standard.

Domů

Umožněte přístup do bytu kamarádovi, který vám nakrmí rybičky, babičce, která pohlídá děti nebo uklízečce. Vy tak nebudete muset pospíchat domů a vašim známým ušetříte čekání před domem.

Jak klika funguje?

Chytrá klika je napájena čtyřmi bateriemi AAA, které vám při středně frekventovaném provozu vydrží přibližně deset měsíců. Pro využití funkcí je nutná instalace mobilní aplikace TTlock, která je kompatibilní se systémy Android a iOS.

Instalace chytré kliky je jednoduchá a nezabere více než hodinu. Samotné zacházení s chytrou klikou je uživatelsky přívětivé a klika lze jednoduše nastavit. Nastavuje se a ovládá prostřednictvím aplikace TTLock na vašem mobilním telefonu, a tudíž můžete s klikou pracovat kdykoli se to hodí. Díky této aplikaci můžete nastavit oprávnění pro jednotlivé uživatele, sledovat historii nebo nastavit omezený časový vstup. Další možnost ovládání je pomocí samotné kliky  - bez mobilního telefonu nebo zadáním kódu na klice.

 

Objednáte-li si chytrou kliku, v rámci balení obdržíte přední a zadní panel, návod k použití i veškeré potřebné příslušenství k instalaci.

Potřebujete chytrou kliku pro celou kancelář? Pak vám připravíme cenovou nabídku na míru.

 

Chcete ve svém životě maximální bezpečí a komfort? Otevřete své dveře budoucnosti a pořiďte si chytrou kliku!