Chytrá klika H21 nyní za akční cenu 2799 Kč

BOT projektor noční oblohy - nebe na míru

Fascinuje vás noční obloha? Jasné hvězdy a souhvězdí, letní perseidy, planety odrážející svit slunce, mléčná dráha plná barev, polární záře…

Třpytivé hvězdy a mystická mlhovina už nejsou výsadou planetária, oblohy v odlehlé krajině nebo pouhou vzpomínkou na noci strávené pod širým nebem. Nyní už nemusíte čekat na jasnou noc. Díky chytrému projektoru si můžete užít tuto magickou krásu z pohodlí vašeho domova každý den.

BOT Projektor noční oblohy

Hvězdná záře pro každou příležitost

Bot projektor noční oblohy využijete v každé místnosti vaší domácnosti. Ať už si chcete vychutnat chvíli hluboké relaxace po pracovním dni, užít si romantický večer ve dvou, navodit klidnou atmosféru při uspávání vašich dětí nebo naopak rozproudit náladu na večírku s přáteli.

BOT Projektor noční oblohy 2

Instalace na pár kliknutí

Spárování projektoru s aplikací je otázkou jednotek minut. Dovolte nám v několika stručných bodech vysvětlit, jak na to.

  • Po stažení aplikace Smart Life na App store či Google play a založení uživatelského účtu zapojte projektor noční oblohy do elektřiny a šest sekund podržte tlačítko uprostřed (Switch button). Jakmile začne tlačítko modře problikávat, zařízení je připraveno ke spárovaní.
  • Instalaci projektoru do aplikace započněte nascannováním QR kódu, který naleznete na páté straně manuálu. Ten je samozřejmou součástí každého balení.
  • Následně přidejte zařízení pomocí tlačítka “Go to add” a “+” a zadejte přihlašovací údaje vaší Wi-Fi sítě.
  • Spárování dokončete stisknutím tlačítka “Dokončeno”.  

 TTLock a přidání BOT Projektor Noční Oblohy

Intuitivní ovládání

A teď už ta zábavná část!

Ovládání pomocí aplikace Smart Life je velmi snadné a intuitivní. Naleznete zde několik přednastavených nočních scenérií. Můžete si však také celou scenérii nastavit podle aktuální nálady sami. Za pár minut si tak vykouzlíte nebe na míru. Co třeba taková polární záře v obýváku?

A jak to vypadá přímo v aplikaci? Pojďme do ní nahlédnout. V rozhraní aplikace jsou k dispozici tři záložky - “White”, “Colour” a “Scene”.

První z nich - “White” slouží k nastavení laserového projektoru hvězd. Pomocí dvou škál je možné zvýšit a snížit jas hvězd a rychlost rotace celé oblohy. Hvězdy je možné také zcela vypnout a kochat se doma pouze barevnou mlhovinou.

Záložka “Colour” vám umožní vyhrát si s barvou a rozsahem mlhoviny. Ta může zazářit přechodem až čtyř různých barev a umožní vám tak pohled jako z Hubbleova teleskopu. Pokud jste zatoužili po čisté obloze plné hvězd, můžete pouhým dotykem projekci mlhoviny zcela vypnout.

Poslední vychytávkou je nastavení scenérií pomocí tlačítka “Scene”. Zde si nastavíte, jaké barvy se mají na obloze střídat, v jaké frekvenci a animaci přechodů.

Samozřejmostí je možnost načasování zapnutí i vypnutí projektoru a podpora smart home systémů Amazon Alexa, Google Home a dalších.  

Nastaveni BOT Projektor noční oblohy

S projektorem noční oblohy si užijete spoustu zábavy i klidné relaxace. Radost v očích vykouzlí nejen všem fanouškům moderních technologií, ale také každé romantické duši.

Mějte hvězdy na dosah!

Praktickou ukázku projektoru noční oblohy můžete také shlédnout ve videu níže.

 

Koupit Projektor