Sleva až 30% na všechny chytré zvonky

10 minutové shrnutí, proč mít chytrou kancelář

Připravili jsme si pro vás několik tipů, jaké produkty vybrat do smart kanceláře. Věřte, že s námi budete mít vyšperkovanou a zábavnou kancelář, kterou budete zaručeně milovat víc než páteční odpoledne.  

5  Výhod chytré kanceláře

  • Bezpečnost proti vloupání a krádeži
  • Ovládání spotřebičů v celé kanceláři kdykoliv a odkudkoliv
  • Úspora nákladů za energie
  • Vše přehledně v jedné aplikaci v telefonu, už nikdy žádný chaos
  • Zábavnější, hravější a jednodušší život

1. CHYTRÉ ZÁSUVKY - už se vám někdy stalo, že jste o víkendu přemýšleli na tím, jestli jste vytáhli počítač nebo jiný spotřebič ze zásuvky?
zasuvkaPokud jste někdy zapomněli vytáhnout v pátek spotřebič ze zásuvky, pak by vás mohly zajímat právě chytré zásuvky. Smart zásuvky jsou zařízení, která vám umožňují ovládat spotřebiče na dálku pomocí mobilní aplikace. Můžete tak například zapnout nebo vypnout kávovar, topení, osvětlení nebo další spotřebiče, a to kdykoliv a odkudkoliv. Chytré zásuvky vám také poskytují informace o spotřebě energie jednotlivých spotřebičů, což vám může pomoci ušetřit na účtech za elektřinu. Mít vše pod kontrolou v jedné mobilní aplikaci a klid na duši se zaručeně vyplatí. 

2. CHYTRÉ  VYPÍNAČE - nebojte, nejste jediní, kteří zapomenou občas v kanceláři zhasnout světla. 
osvetleniMáme tu něco, co zvedne ruce těm, kteří zapomínají vypnout světla v kanceláři (a kdo z nás to neprovedl, že?). Ano, mluvíme přesně o těch  chvílích, kdy opustíte své pracoviště, a vaše pracovní svítidlo svítí klidně až do druhého dne. Naštěstí existuje řešení, které ušetří starosti a zároveň nám dá trochu pocit, že "ovládáme vesmír".

Tyto malé zařízení nejenže učiní vaši kancelář chytřejší, ale také vám umožní ovládat osvětlení jednoduše a efektivně. Můžete je ovládat z vašeho telefonu nebo dokonce hlasem. Takže až zase jednou zapomenete vypnout světla, stačí pouze říct: "Alexo, vypni světla!" a kouzlo se stane.

Ale to není všechno, co vám chytré vypínače mohou nabídnout. Nastavení časovače, scénářů a dokonce i detekce pohybu znamená, že si můžete nastavit osvětlení přesně tak, jak chcete, aniž byste museli vstávat z pohodlí svého křesla.

3. CHYTRÉ OSVĚTLENÍ - stereotyp v kanceláři? Už nikdy.
Nezapomeňte, že chytré osvětlení není jen o zapínání a vypínání světel. Je to o tom, jak si přizpůsobit své pracovní prostředí tak, aby vám pomohlo být hravější, efektivnější a abyste se lépe se cítili ve své kanceláři. A kdo ví, možná najdete i nový způsob, jak zpestřit běžné pracovní dny – světlo, užitek nebo  zábava se totiž mohou skrývat i v těch nejočekávanějších místech. Představte si třeba stolní lampu, která zvládne současně i bezdrátově dobíjet mobilní telefon. lampa4V kanceláři strávíme značnou část našich životů, tak proč si neudělat pracovní prostředí hezké díky originálnímu osvětlení? Říkáte si, proč byste měli investovat do "chytrých" žárovek, když ty obyčejné slouží tak dobře? No, zde je trochu tipů zamyšlení nad tím, jaké kouzlo může chytré osvětlení vnést do vaší pracovny.

1) Variabilita prostředí: Chytré osvětlení vám umožní rychle změnit atmosféru vaší kanceláře. Od studeného a koncentračního světla pro produktivní práci až po teplé a uklidňující osvětlení pro relaxaci. 

lampa32) Efektivita spotřeby energie: Chytré žárovky jsou obvykle úspornější než tradiční žárovky. Můžete naplánovat světelné scény a časovat jejich zapínání a vypínání, což snižuje spotřebu energie a šetří vaše peníze.

3) Kreativní pracovní prostředí: Osvětlení může podněcovat kreativitu. Experimentujte s různými barvami a intenzitou světla, abyste vytvořili inspirativní a kreativní pracovní prostředí.

4) Dálkové ovládání: S chytrým osvětlením můžete světla ovládat z mobilního telefonu. To znamená, že nemusíte vstávat od pracovního stolu, abyste upravili světelné nastavení podle svých potřeb.

5) Integrace s hlasovými asistenty: Chytré osvětlení lze propojit s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. Stačí říct, "Alexo, ztlum světla," a světlo se ztlumí bez nutnosti používat aplikaci.

4. CHYTRÉ KLIKY - zbavte  se otravného zapomínání a ztrácení klíčů!
5 způsobů otevíráníJe zřejmé, že běžně za život člověk ztratí klíče alespoň jednou. A kolikrát zapomene zamknout dům či kancelář, to raději nebudeme rozebírat. Každý o tom víme své. Zvlášť když někam pospícháme. Chytré kliky jsou ideální volbou pro kancelářské prostředí z několika důležitých důvodů. Vypíchli jsme pro vás ty nejzákladnější. Samozřejmě je jich nespočet.

1) Umožňují efektivnější správu přístupu do různých místností. To znamená, že není třeba složitých a nákladných výměn zámků, když se změní zaměstnanci, nebo potřeby kanceláře. 

2) Zvyšují bezpečnost kancelářského prostoru. Navíc lze snadno omezit přístup pouze na určité hodiny nebo dny v týdnu a mít přehled, kdo v daný okamžik vstoupil do budovy. Výhodou je, že můžete  sledovat docházku zaměstnanců a zajistit, že kancelář zůstává zabezpečená i mimo pracovní dobu. 

3) Posledním významným faktorem je pohodlí. Nemusíte nosit tradiční klíče, což eliminuje riziko ztráty nebo krádeže klíčů. Namísto toho můžete využívat chytré telefony nebo identifikační karty k přístupu. Tak co? Už máte jasno?

5. CHYTRÉ TERMOHLAVICE - už se vám nikdy nestane, že zapomenete snížit teplotu při odchodu a naopak při příchodu nemusíte termostaticka hlavice ovladani mobilnim telefonemčekat, až se prostory vytopí. 
Někdo má rád zimu, jiný zase horko. V kanceláři je těžké vyhovět každému. Díky chytrým technologiím je to však jednodušší než kdy dříve. A je dokonce i prokázáno, že s řízenou regulací teploty se výrazně zlepšuje morálka a produktivita zaměstnanců. 

Inteligentní termo hlavice zajišťují jednoduchou regulaci teploty když jste například na schůzkách, nebo se vaše návštěvnost v kanceláři často mění. O ovládání přes mobilní aplikaci a úspoře nemalých finančních prostředků také není pochyb.

6. CHYTRÉ KAMERY A SENZORY - vyhněte se nebezpečí
kameraUž se vám někdy stalo, že jste odjeli na dovolenou nebo seděli večer na pohodu doma  a najednou přišel ten znepokojující pocit, že jste něco zapomněli vypnout či zavřít v kanceláři a zda je v kancelář v bezpečí? Znáte to, ne? A co kdybychom vám řekli, že s chytrými kamerami a senzory můžete mít kontrolu nad svou kanceláří, i když jste stovky kilometrů daleko? 

senzorChytrá kamera a senzory jsou nerozlučnou dvojkou. A to z toho důvodu, že i když máte v kanceláři smart kameru, nebudete informováni, když dojde k vloupání. Kamera pouze zaznamenává záběry vloupání.. Pro zvýšení bezpečnosti vaší kanceláře je třeba nainstalovat dveřní a okenní senzory, které vás okamžitě upozorní na neobvyklý pohyb při jakémkoliv nebezpečném vstupu a výstupu. Dveřní senzor je tedy nejlepší volbou pro ovládání dveří a oken před vloupáním zlodějů. 

7. Chytré AROMA DIFUZÉRY - stres? Ne, Děkuji!
Kancelář je často spojena se stresem, ale chytrý aroma difuzér dokáže udělat zázraky. Aromaterapie je známá tím, že může snižovat stres a úzkost, což z ní dělá ideálního společníka pro váš hektický pracovní den. Stačí si vybrat vůni, která vám nejvíce sedí, a potom se nechat hýčkat.

aromadifuzerChytré aroma difuzéry nejsou ovšem jen o vůních, ale také o pohodlí. Můžete je snadno ovládat podle svých preferencí a nálad. 

Jestliže preferujete klasický způsob ovládání, jsou vybaveny tlačítky pro jednoduchou manipulaci. Pro ty, kteří preferují moderní technologie, lze aroma difuzéry ovládat prostřednictvím chytrých telefonů, což znamená, že můžete nastavit své oblíbené vůně i na dálku. A pro ty, kteří milují hlasové asistenty, jako je Siri nebo Google Assistant, stačí jednoduchý pokyn a vaše kancelář bude provoněná podle vašeho přání. Věřte, že ovládat pohodu ve vaší kanceláři nikdy nebylo snazší!

Chytrá kancelář skutečně dokáže ušetřit spoustu stresu, energie a také poskytnout i trochu zábavy. Je zkrátka jen na vás, jestli si chcete ušetřit práci, mít větší kontrolu nebo jen vylepšit look vaší kanceláře.