Mini powerbanka ZDARMA k nákupu nad 2500 Kč

BOT Smart zabezpečovací systém SK4

Chytrý zabezpečovací systém, WiFi 2,4 GHz, chytrý alarm, domovní zvonek, PIR pohybové čidlo, dveřní/okenní pohybové čidlo, dálkové ovládání, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, kompatibilní s Google Home a Amazon Alexa.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Kód: 2540
1 389 Kč 1 147,93 Kč bez DPH
BOT Smart zabezpečovací systém SK4
Doprava zdarma
Doprava zdarma
u objednávek nad 1700 Kč
Odesíláme do 24 hodin
Odesíláme do 24 hodin
rychlé dodání díky skladům v ČR
Technická pomoc Blueroad
Nevíte si rady?
tel. 774 826 668 (po-pá 08-16)

BOT Smart zabezpečovací systém SK4

Tento chytrý zabezpečovací systém přináší nejmodernější technologie do vašeho domova, takže si můžete být jisti, že jste chráněni před neoprávněným vniknutím a dalšími riziky. Nenechte se okrádat o klidný spánek a užijte si pocit naprostého bezpečí s BOT Smart zabezpečovací systém SK4.

Proč je tento zabezpečovací systém tou správnou volbou pro váš domov? Zde je 5 důvodů, proč si ho zamilujete:

1. Komplexní ochrana: Centrální jednotka propojuje všechna zařízení s aplikací Smart Life, což vám umožňuje mít svůj domov pod kontrolou odkudkoli. Už žádné starosti o to, co se děje doma, když jste pryč!
2. Chytré upozornění: Dveřní/okenní senzor a PIR snímač pohybu vás upozorní na otevření dveří nebo okna a pohyb kolem vašeho domu. Můžete se tak rychle reagovat na podezřelou činnost.
3. Praktické ovládání: Dálkové ovládání vám umožňuje nastavit alarm ve 3 různých bezpečnostních režimech jednoduše stiskem tlačítka.
4. Kompatibilita s chytrými zařízeními: Zařízení můžete snadno ovládat v mobilní aplikaci Tuya Smart / Smart Life a je kompatibilní s Google Home a Amazon Alexa, což znamená, že můžete integrovat svůj zabezpečovací systém do svého chytrého domova pro ještě lepší kontrolu a pohodlí.
5. Jednoduchá instalace a obsluha: Systém BOT Smart SK04 je navržen tak, aby byl snadno použitelný i pro ty, kteří nejsou technicky zdatní. WiFi 2,4 GHz zajistí stabilní připojení ke všem vašim zařízením.
Nenechte se zaskočit nepřipraveni - investujte do klidu a bezpečnosti svého domova s BOT Smart zabezpečovacím systémem SK4. 

Dveřní/okenní senzor

Jakmile dveřní/okenní senzor zaznamená neočekávané otevření dveří či okna, automaticky zašle upozornění na vás mobilní telefon. 

PIR snímač pohybu

PIR snímač pohybu vás upozorní při jakékoliv neočekávané detekci pohybu ve vašem domě či v okolí vašeho domu. Snímač má detekční úhlel 120° a detekční vzdáleností až 10 metrů.

Alarm

V případě neočekávaného vniknutí nežádaného zloděje do vašeho domu se rozezní alarm s hlasitostí 120 dB a zároveň obdržíte notifikaci do vašeho mobilního zařízení.

SOS funkce

Dálkový ovladač je vybaven SOS tlačítkem a v případě neočekávaného pádu či jiné nebezpečné situace si snadno přivoláte pomoc právě pomocí SOS tlačítka. 

Smart Life / Tuya Smart

Aplikace Smart Life umožňuje pomocí mobilního telefonu nebo tabletu ovládat všechna podporovaná chytrá zařízení ve vaší domácnosti. Sortiment podporovaných produktů je opravdu široký a obsahuje téměř každé chytré zařízení v domácnosti. Je zároveň důležité zmínit, že zařízení, které lze ovládat přes aplikaci Smart Life lze z pravidla ovládat i přes sesterskou aplikaci TUYA Smart. Obě platformy jsou téměř identické, nicméně Smart Life na rozdíl od TUYA Smart nabízí i funkci IFTTT (If This Then That) a proto doporučujeme upřednostnit aplikaci Smart Life.

Technické parametry: 

 • Technologie: WiFi
 • Standard WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
 • Provozní teplota: -10 ℃ až +50 ℃
 • Rozměry alarmu: 70 x 70 x 40 mm
 • Dosah: až 80 metrů (bez překážek)
 • Barva: bílá
 • Podporované OS: Android, iOS
 • Vlhkost: <80% RH

Obsah balení:

 • 1x základní jednotka - alarm
 • 2x dveřní/okenní senzor
 • 1x PIR snímač pohybu
 • 1x dálkový ovladač
 • 1x domovní zvonek
 • 1x adaptér
 • 1x USB kabel
 • 1x manuál

BOT Smart zabezpečovací systém SK4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.

Podobné produkty

BOT Smart zabezpečovací systém SK2
1 499 Kč

Chytrý zabezpečovací systém, WiFi 2,4 GHz, chytrý alarm, domovní zvonek, PIR pohybové čidlo, dveřní/okenní pohybové čidlo, dálkové...

2534
BOT Bezdrátový GSM a WiFi alarm SK3
Doprava zdarma
2 299 Kč

Bezdrátový GSM a WiFi alarm, PIR snímač pohybu, dveřní/okenní senzor, dálkový ovladač, siréna, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life. 

2537
Snímek obrazovky 2023 04 26 v 23.10.29
439 Kč

Chytrý pohybové čidlo, WiFi, mobilní apilkace Tuya Smart / Smart Life, kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, aplikace pro...

2435
Snímek obrazovky 2023 04 26 v 23.10.29
439 Kč

Chytrý pohybové čidlo, Zigbee, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa,...

7025
Snímek obrazovky 2023 05 15 v 8.14.03 removebg preview
739 Kč

Chytrý senzor kvality vzduchu, WiFi 2,4 GHz, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life.

2504
png 1
749 Kč

Chytrý senzor intenzity světla, Zigbee 3.0, pro funkčnost nutné zařízení WiFi gateway, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life.

7032
png 1
659 Kč

Chytrý senzor intenzity světla, WiFi 2,4 GHz, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life.

2513
BOT Smart detektor kouře ZigBee SS2
539 Kč

Chytrý detektor kouře, ZigBee, akustický alarm 80 dB, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, varování při nízkém stavu baterií, bílé provedení.

7029