BOT Bezdrátový GSM a WiFi alarm SK3

Bezdrátový GSM a WiFi alarm, PIR snímač pohybu, dveřní/okenní senzor, dálkový ovladač, siréna, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life. 

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 2537
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
BOT Bezdrátový GSM a WiFi alarm SK3
BOT Bezdrátový GSM a WiFi alarm SK3
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
u objednávek nad 1700 Kč
Odesíláme do 24 hodin
Odesíláme do 24 hodin
rychlé dodání díky skladům v ČR
Technická pomoc Blueroad
Nevíte si rady?
tel. 774 826 668 (po-pá 08-16)

BOT Bezdrátový GSM a WiFi alarm SK3

Set alarmu pro zabezpečení objektů s předáním poplachu na mobilní telefon nabízí snadnou montáž, obsluhu a pozdější nastavování.

Bezdrátový GSM a WiFi alarm je vybaven přehledným barevným displejem a dotykovou klávesnicí, díky kterým rychle zkontrolujete stav alarmu nebo si projdete události v historii. Ovládání je možné pomocí dálkového ovladače nebo chytré aplikace na vašem telefonu.

Alarm umí upozornit na poplach pomocí SMS nebo hovoru na uložená čísla, takže budete okamžitě informováni o jakémkoli pokusu o narušení. Součástí sady je magnetické dveřní/okenní čidlo, PIR pohybové čidlo, dva dálkové ovladače, siréna a základní GSM jednotka s barevným displejem a dotykovou klávesnicí.

5 přesvědčivých důvodů, proč si vybrat BOT Bezdrátový GSM a WiFi alarm SK3:

1. Snadná instalace a obsluha: Díky přehlednému barevnému displeji a dotykové klávesnici se snadno naučíte systém ovládat.
2. Ovládání na dálku: Můžete použít buď dálkový ovladač nebo chytrou aplikaci na vašem telefonu pro pohodlné ovládání alarmu.
3. Okamžité upozornění: Alarm vás upozorní pomocí SMS nebo hovoru na uložená čísla, takže budete vědět o každém pokusu o narušení.
4. Imunní vůči malým zvířatům: PIR pohybové čidlo je navrženo tak, aby nedocházelo k falešným poplachům kvůli pohybu domácích mazlíčků.
5. Kompletní sada pro zabezpečení: Součástí balení je vše, co potřebujete pro efektivní zabezpečení vašeho objektu - dveřní/okenní čidlo, pohybové čidlo, dálkové ovladače, siréna a základní GSM jednotka.

Smart Life / Tuya Smart

Aplikace Smart Life umožňuje pomocí mobilního telefonu nebo tabletu ovládat všechna podporovaná chytrá zařízení ve vaší domácnosti. Sortiment podporovaných produktů je opravdu široký a obsahuje téměř každé chytré zařízení v domácnosti. Je zároveň důležité zmínit, že zařízení, které lze ovládat přes aplikaci Smart Life lze z pravidla ovládat i přes sesterskou aplikaci TUYA Smart. Obě platformy jsou téměř identické, nicméně Smart Life na rozdíl od TUYA Smart nabízí i funkci IFTTT (If This Then That) a proto doporučujeme upřednostnit aplikaci Smart Life.

Technické parametry:

 • Barva: bílá
 • Technologie: GSM a WiFi 2,4 GHz
 • Rozměry: 190 x 135 x 13 mm
 • Provozní teplota: -10°C až +65°C
 • Napájení: 5V/2A
 • LCD displej: 2,4
 • Upozornění: 6 telefonních čísel, 3 čísla pro SMS
 • Materiál: plast
 • Určení: interiér

Obsah balení:

 • 1x bezdrátový GSM a WiFi alarm
 • 1x PIR snímač pohybu
 • 1x dveřní/okenní senzor
 • 2x dálkový ovladač
 • 1x siréna
 • 1x napájecí adaptér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.

Podobné produkty

Snímek obrazovky 2023 05 15 v 8.14.03 removebg preview
739 Kč

Chytrý senzor kvality vzduchu, WiFi 2,4 GHz, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life.

2504
BOT Smart zabezpečovací systém SK2
1 499 Kč

Chytrý zabezpečovací systém, WiFi 2,4 GHz, chytrý alarm, domovní zvonek, PIR pohybové čidlo, dveřní/okenní pohybové čidlo, dálkové...

2534
Snímek obrazovky 2023 05 17 v 13.44.11
1 639 Kč

Chytrá meteostanice, měření teploty a vlhkosti, tlaku, UV indexu, rychlosti větru, 1x senzor, snadná instalace, WiFi 2,4 GHz, mobilní aplikace Tuya...

2519
BOT Smart zabezpečovací systém SK4
1 389 Kč

Chytrý zabezpečovací systém, WiFi 2,4 GHz, chytrý alarm, domovní zvonek, PIR pohybové čidlo, dveřní/okenní pohybové čidlo, dálkové ovládání, mobilní...

2540
BOT Smart senzor na okna a dveře Zigbee DS1
349 Kč

Chytrý senzor na okna a dveře, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon...

2462
BOT Smart senzor na okna a dveře DW6
299 Kč

Chytrý senzor na okna a dveře, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa,...

2459
Snímek obrazovky 2023 05 12 v 21.26.16
519 Kč

Chytré SOS tlačítko, Zigbee 3.0, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, napájení bateriemi.

2498
PST TH06 E 06
539 Kč

Chytrý sensor teploty a vlhkosti vzduchu, WiFi, mobilní aplikace Tuya Smart / Smart Life, kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a...

2465