Sleva až 30% na chytré kamery

Proč si pořídit chytrou stolní lampu, chytrou LED žárovku nebo chytrý vypínač

Domov lze postupně vylepšit o různá zařízení, která dříve byla statická a nedala se individuálně nastavovat nebo ovládat na dálku. V dnešní době přichází na trh zařízení, která toto umožnují díky technologii Bluetooth, která je ve většině mobilních telefonů nebo přes síť WIFI, kterou má doma každý z nás - jednotlivá zařízení můžeme jednoduše připojit a ovládat. Mezi tato zařízení mohou patřit stolní lampy, LED žárovky nebo vypínače. V případě, že jste již začali s budováním chytré domácnosti, můžete další zařízení připojit na hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

Chytra lampa

Chytrá stolní lampa

Chytrá stolní lampa je ideální pomocník pro osvětlení práce nebo zábavy v domácnosti. Můžete si nastavit barvu a intenzitu světla podle potřeby a atmosféry, kterou chcete navodit. Rozdíly v nastavení záleží na typu chytré stolní lampy, ale každá vám jistě zpříjemní práci u stolu. Ovládá se pomocí tlačítek nebo na dálku pomocí mobilní aplikace. 

 

Chytra LED zarovka

Chytrá LED žárovka

Další užitečný doplněk do inteligentní domácnosti je chytrá LED žárovka. Žárovku můžete ovládat na dálku mobilním telefonem nebo ji používat jako standardní žárovku. Žárovka komunikuje s telefonem pomocí WIFI sítě a propojením s mobilní aplikací. V aplikaci lze změnit jas a barvu světla, a také přednastavit časové plány pro pohodlí a úsporu energie. Světlo tedy budete moci upravovat bez nutnosti přerušení vaší oblíbené aktivity. Mimo jiné lze nastavit automatické vypnutí světla, což může ušetřit nemalé výdaje za elektřinu. 

Chytry vypinac

Chytrý vypínač

Poslední zařízení do chytré domácnosti, které vám představíme je chytrý vypínač, který  lze na dálku ovládat pomocí mobilní aplikace. V mobilní aplikaci můžete sami nastavit, kdy se má osvětlení automaticky zapnout nebo vypnout. Některé vypínače Vám dovolí nastavit i intenzitu světla. Spolu s moderním designem může být chytrý vypínač další doplněk do vaší inteligentní domácnosti.

Chytrá zařízení výše mají tu výhodu, že je lze jednoduše zapojit a propojit je s mobilním telefonem zvládne skoro každý.