Sleva až 30% na všechny chytré zvonky

Proč si pořídit chytrou kliku

Důvodů proč si pořídit chytrou kliku může být hned několik. Od praktických stránek, které kliky nabízí, díky technologiím zabudovaných přímo v zařízení, až po moderní provedení, které kliky mají oproti klasickým klikám, které známe. 

Zaměříme-li se na hlavní přednosti kliky a prvky, které zabudované technologie nabízí, lze zmínit, že odemykat můžete nejen pomocí klíče, ale také pomocí mobilní aplikace, otisku prstu, čipové karty nebo zadáním číselného kódu. Další výhodou je nastavování časových intervalů pro jednotlivé uživatele nebo možnost kontroly reportu s historickými vstupy. Toto vše lze dělat v blízkosti kliky, díky technologii Bluetooth nebo na dálku přes WIFI.

Ti, kteří si zvykli nenosit u sebe peněženku a platí pouze mobilním telefonem, mohou s použitím chytrého zámku nebo kliky nechat doma i klíče a dopřát si tak, zase o něco více svobody.

Chytra klika

Odemykání mobilní aplikací, otiskem prstu, čipovou kartou, zadáním číselného kódu na klice nebo klíčem

Nabízíme vám velkou škálu možností, jak si zařídit odemykání budov nebo místností. Otevírání pomocí mobilního telefonu nebo čipu je bezdotykové. Díky otisku prstu nebo číselného kódu ale můžete otevřít i bez toho, aniž byste potřebovali jakékoliv další zařízení.

Flexibilní přidělování vstupů

Další výhodou je přidělování přístupu do prostoru bez nutnosti předávat klíče nebo dočasně přidělávat. Jednoduše můžete jednotlivými způsoby přístup přidělit nebo předat číselný kód, který může kdokoli využít a vy ho v případě potřeby můžete kdykoli změnit.

Nastavování časových intervalů pro vstup

Jednotlivým uživatelům můžete také nastavit časový interval, kdy mají do daného prostoru přístup. Můžete tak individuálně přidělit přístup každému uživateli zvlášť podle potřeby. 

Historie vstupů

Mobilní aplikace si ukládá jednotlivé vstupy, ať už využijete jakoukoliv možnost odemčení. Administrátor může jednoduše kontrolovat, zda je vše v pořádku a zda nevstupuje do místnosti někdo, kdo by neměl.

Ovládání na dálku pomocí WIFI

Využijte možnosti dnešních technologií do chytrého domova, které zvýší bezpečnost a komfort vašeho bydlení. Pomocí chytrých klik můžete zabezpečit prostory bytů, kanceláří, pokojů, toalet, nebo skladů. Díky chytré dveřní klice můžete nastavit vstup do daných prostorů více způsoby. Mezi tyto způsoby patří: odemykání Bluetooth technologií mobilním telefonem s podporou systému Android/iOS, odemykání na dálku pomocí WIFI gateway, odemykání pomocí PIN hesla na klice nebo otiskem prstu.

Provedení většiny klik je pravolevé, tzn. že ji lze jednoduchou úpravou používat jak pro levé, tak pro pravé dveře. Kliky jsou nabíjeny bateriemi, které lze jednoduše vyměnit a kliku mohou napájet několik měsíců až rok, v závislosti na frekvenci používání kliky.