Sleva až 30% na všechny chytré zvonky

Masážní pistole – vždy dostupný domácí masér

Ztuhnuté a bolavé svaly jsou nepříjemnou, ale bohužel stále více častou součástí života v moderní době. Ať už je tato bolest způsobena sedavým zaměstnáním nebo naopak zvýšenou sportovní aktivitou, způsobuje nám nemalá omezení. Úleva však může nastat díky správně provedené masáži problematických partií. 

S masážní pistolí budete mít k dispozici domácího maséra 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete ji využít na regeneraci svalů po tréninku, při bolestech svalů nebo můžete jen relaxovat a odbourat stres po hektickém dni v práci.

1332-3_foto-ksj2-cÚčinná technologie

Masážní pistole umožňuje ruční masáž, která je prováděna za pomocí koncentrovaných tlakových pulzů, které působí hluboko ve svalech a napomáhají tak jejich regeneraci. Maximální účinnost a regeneraci svalstva zajišťují také vyměnitelné hlavice, které jsou součástí balení.

Masáž šitá na míru  

Dáváte přednost jemnější relaxační masáži nebo naopak potřebujete silnější masáž svalů po náročném tréninku? Masážní pistole se přizpůsobí vašim požadavkům. Nastavit můžete 4 rychlosti a regulovat můžete dokonce i intenzitu masáže díky nastavení rozsahu pulsů v rozmezí 2000–2800 pulsů za minutu.

Součástí balení masážní pistole je 6 vyměnitelných aplikačních hlavic pro flexibilní použití. Tvar hlavic umožní maximální přizpůsobení vašim potřebám a jednotlivým partiím. Výběr z 6 hlavic zaručuje maximální účinnost masáže zvolených svalů.

Ideální pro sportovce

Chystáte se na svůj velký závod nebo jste se zrovna rozhodli, že svůj život u televize vyměníte za aktivní a zdravý životní styl? Ať už třeba začínáte běhat nebo navštěvujete pravidelně kruhový trénink, masážní pistole vám umožní dosahovat lepších výsledků a zlepšovat vaše výkony. Díky aktivní masáži hluboko ve vláknech svalů napomůže masážní pistole po zvýšené aktivitě rychlejší regeneraci. Tato masáž napomáhá k obnově trhlinek ve svalových vláknech vzniklých nadměrnou námahou, snižuje množství kyseliny mléčné ve svalech, čímž snižuje bolestivost namožených svalů), umožňuje větší rozsah pohybu, zrychluje růst svalů a zlepšuje krevní oběh. Regenerace je tak rychlejší a vaše tréninky efektivnější.

1332-1_foto-ksj2-eV pohodlí domova i na cesty

Velkou výhodou masážní pistole je absence kabelu. Funkce je zajištěna díky kvalitnímu akumulátoru s výdrží až 6 hodin a USB nabíjení. Díky tomu můžete masáž provádět doma i venku. Pistol si díky kompaktnímu balení můžete přibalit s sebou i na cesty a mít ji tak vždy po ruce.

Příjemný design a ergonomický tvar

Masážní pistol je velmi dobře skladovatelná a díky příjemnému designu a nízké hmotnosti skvěle padne do ruky. Stačí jen přiložit masážní pistol na místo, které chcete masírovat, a můžete se nechat rozmazlovat a užívat si svoje domácí wellness, kdekoliv budete chtít.

Zaujal vás tento sympatický pomocník pro regeneraci svalů? Pokud ano, můžete jej pořídit přímo ZDE.