Chytrá klika H21 nyní za akční cenu 2799 Kč

Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Kde začít?

 Rozhodli jste se vaši domácnost obohatit o prvky chytrého bydlení? Začněte třeba právě s chytrým osvětlením. Chytré žárovky, nástěnná LED světla i projektory noční oblohy vám dokáží, jak pohodlná, zábavná i výhodná dokáže chytrá domácnost být. Jak produkty vybírat a které jsou těmi nejvhodnějšími pro vás a vaše potřeby? 
Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Lampa jako chytrý doplněk interiéru

Stojací i stolní chytré lampy z naší nabídky nejsou jen designovým kouskem do interiéru, ale i jeho praktickou součástí. I u těchto svítidel je totiž možné pohodlně přeměnit na dálku odstíny i jas svícení a vykouzlit rázem v pokoji atmosféru, kterou si okamžik žádá. Pokud tak sháníte neobyčejný kousek do vašeho domu či bytu, který ohromí nejen vzhledem, ale i funkcí, zkuste sáhnout po chytré lampě.
Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Projektor noční oblohy ohromí malé i velké

S projektorem noční oblohy si nad hlavou hravě vykouzlíte barevná souhvězdí i vesmírnou mlhovinu. Ať už milujete usínat pod hvězdami, nebo chcete podobný zážitek dopřát svým dětem, s projektorem nebo chytrou žárovkou s funkcí projektoru hvězd můžete každý den usínat pod širým nebem. Projektor může být i skvělou součástí party místnosti, kavárny nebo klubu. Pokud se barev opravdu nebojíte, právě takové chytré osvětlení může být pro vás tou nejlepší volbou.