Sleva až 30% na chytré kamery

Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Kde začít?

 Rozhodli jste se vaši domácnost obohatit o prvky chytrého bydlení? Začněte třeba právě s chytrým osvětlením. Chytré žárovky, nástěnná LED světla i projektory noční oblohy vám dokáží, jak pohodlná, zábavná i výhodná dokáže chytrá domácnost být. Jak produkty vybírat a které jsou těmi nejvhodnějšími pro vás a vaše potřeby? 
Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Lampa jako chytrý doplněk interiéru

Stojací i stolní chytré lampy z naší nabídky nejsou jen designovým kouskem do interiéru, ale i jeho praktickou součástí. I u těchto svítidel je totiž možné pohodlně přeměnit na dálku odstíny i jas svícení a vykouzlit rázem v pokoji atmosféru, kterou si okamžik žádá. Pokud tak sháníte neobyčejný kousek do vašeho domu či bytu, který ohromí nejen vzhledem, ale i funkcí, zkuste sáhnout po chytré lampě.
Jak vybrat správný produkt pro chytré osvětlení?

Projektor noční oblohy ohromí malé i velké

S projektorem noční oblohy si nad hlavou hravě vykouzlíte barevná souhvězdí i vesmírnou mlhovinu. Ať už milujete usínat pod hvězdami, nebo chcete podobný zážitek dopřát svým dětem, s projektorem nebo chytrou žárovkou s funkcí projektoru hvězd můžete každý den usínat pod širým nebem. Projektor může být i skvělou součástí party místnosti, kavárny nebo klubu. Pokud se barev opravdu nebojíte, právě takové chytré osvětlení může být pro vás tou nejlepší volbou.