Automatické krmítko pro rybičky - můžete v klidu vyrazit na dovolenou

Chování akvarijních rybiček je skvělé hobby, které vám pomocí akvária zkrášlí Vaše bydlení a vytvoří nenahraditelný estetický efekt plný života. Vždyť koho by nepotěšil pohled na azurově modré akvárium s pěknými rybkami každého druhu?

AK-01S-02-03-WIFI-Automatic-Electrical-Plastic-Fish-Tank-Timer-Feeder-Home-Aquarium-Tank-Food.jpeg_q50

S chytrým krmítkem je chování akvarijních rybiček ještě větší radostí

Chování rybiček, stejně jako jakéhokoli jiného zvířete s sebou přináší určité praktické problémy, ba někdy až starosti. Pravděpodobně si umíte představit situaci, kdy jedete na dovolenou, služební cestu nebo prostě jen na pár dní pryč z domu, případně se zdržíte déle v práci. Nebyli byste rádi, kdyby v takové situaci nakrmil rybičky někdo namísto Vás? V tomto případě bude automatické krmítko Váš ideální pomocník a Vy si budete moci vychutnávat Vaše akvárium bez starostí.

Automatické krmítko Vám dopřeje více času pro sebe a méně starostí

Krmítko se o vše postará, zatímco Vy můžete relaxovat, sportovat, vyběhnout na pivo s přáteli nebo cestovat. Automatické krmítko je postavené na principu dávkovače krmiva a pohon zajišťuje malý elektromotor, který čerpá elektřinu buď z baterie nebo ze zásuvky. Kapacita krmítek je poměrně velká, vydrží až 25 dní, což je téměř celý měsíc, takže o Vaše rybičky bude postaráno i když odjedete z domu na delší dobu. Lze nastavit spuštění krmení 1x – 4x denně.

H8784b9892d8a4889b83c067cd931d0e9w_1

Jednoduché ovládání a instalace

Ovládání zvládnete jednoduše, na dálku pomocí Vašeho mobilu. Stačí, že budete mít staženou mobilní aplikaci a připojení na Wifi. Nemusíte se obávat ani o načasování, čas krmení si nastavíte v aplikaci a o správné dávkování se již postará Vaše automatické krmítko. Stačí Vám jen nainstalovat krmítko na hranu akvária či jej jen položit navrch a stáhnout mobilní aplikaci. V případě připevnění krmítka ke hraně však dbejte na tloušťku akvária, která nesmí překročit 17 mm. Pak už jen nastavíte čas, v jakém si přejete rybičky nakrmit a můžete vyrazit na dovolenou nebo za Vaší oblíbenou zábavou.

Pokud Vás zaujal pomocník na krmení Vašich rybiček, tak v naší nabídce naleznete tyto dava typy: SOLO Chytré automatické krmítko pro rybičky WiFiSOLO Automatické krmítko pro rybičky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení