Chytrá klika H21 nyní za akční cenu 2799 Kč

Automatické krmítko pro rybičky - můžete v klidu vyrazit na dovolenou

Chování akvarijních rybiček je skvělé hobby, které vám pomocí akvária zkrášlí Vaše bydlení a vytvoří nenahraditelný estetický efekt plný života. Vždyť koho by nepotěšil pohled na azurově modré akvárium s pěknými rybkami každého druhu?

AK-01S-02-03-WIFI-Automatic-Electrical-Plastic-Fish-Tank-Timer-Feeder-Home-Aquarium-Tank-Food.jpeg_q50

S chytrým krmítkem je chování akvarijních rybiček ještě větší radostí

Chování rybiček, stejně jako jakéhokoli jiného zvířete s sebou přináší určité praktické problémy, ba někdy až starosti. Pravděpodobně si umíte představit situaci, kdy jedete na dovolenou, služební cestu nebo prostě jen na pár dní pryč z domu, případně se zdržíte déle v práci. Nebyli byste rádi, kdyby v takové situaci nakrmil rybičky někdo namísto Vás? V tomto případě bude automatické krmítko Váš ideální pomocník a Vy si budete moci vychutnávat Vaše akvárium bez starostí.

Automatické krmítko Vám dopřeje více času pro sebe a méně starostí

Krmítko se o vše postará, zatímco Vy můžete relaxovat, sportovat, vyběhnout na pivo s přáteli nebo cestovat. Automatické krmítko je postavené na principu dávkovače krmiva a pohon zajišťuje malý elektromotor, který čerpá elektřinu buď z baterie nebo ze zásuvky. Kapacita krmítek je poměrně velká, vydrží až 25 dní, což je téměř celý měsíc, takže o Vaše rybičky bude postaráno i když odjedete z domu na delší dobu. Lze nastavit spuštění krmení 1x – 4x denně.

H8784b9892d8a4889b83c067cd931d0e9w_1

Jednoduché ovládání a instalace

Ovládání zvládnete jednoduše, na dálku pomocí Vašeho mobilu. Stačí, že budete mít staženou mobilní aplikaci a připojení na Wifi. Nemusíte se obávat ani o načasování, čas krmení si nastavíte v aplikaci a o správné dávkování se již postará Vaše automatické krmítko. Stačí Vám jen nainstalovat krmítko na hranu akvária či jej jen položit navrch a stáhnout mobilní aplikaci. V případě připevnění krmítka ke hraně však dbejte na tloušťku akvária, která nesmí překročit 17 mm. Pak už jen nastavíte čas, v jakém si přejete rybičky nakrmit a můžete vyrazit na dovolenou nebo za Vaší oblíbenou zábavou.

Pokud Vás zaujal pomocník na krmení Vašich rybiček, tak v naší nabídce naleznete tyto dava typy: SOLO Chytré automatické krmítko pro rybičky WiFiSOLO Automatické krmítko pro rybičky.